Certyfikat dla strojemikolaja.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 395 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 646 opinii.

• Dostawa
    • Towar
    • Serwis dla klientów

Opinii klientów

Towar pierwsza klasa pasek broda i buty dokończyło dzieło Mikołaja. Wysyłka szybka. polecam serdecznie .
Bardzo dobry

zamówione stroje są takie jak w opisie. Dostawca profesjonalnie przygotowany. Polecam.

OK polecam
Bardzo dobry

Dzękuje bardzo, wszystko liuksusowe :)
Z powažaniem - Gediminas Jankus

Towar wysokiej jakości, polecam
Bardzo dobry

Bardzo dobra obsługa i kontakt ze sklepem. Towar naprawdę dobrze uszyty i
Bardzo dobry

Strój Mikołaja jest niezgodny z opisem. Broda jest fatalna, w niczym nie przypomina tej ze zdjęcia. Sznur do przepasania ma 120 cm zamiast 200 cm. Strój od wewnątrz jest podszyty nieprzyjemnym w dotyku plastikiem przypominającym spodnią stronę ceraty. No tania chińszczyzna po prostu. Sorry, ale 130 zł za taką jakość to przesada.
3.00
Dostateczny

Jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie, a robiłem już w nim dwa razy i ani razu nie zawiedli. Strój mikołaja (z dodatkami) i elfa są bardzo pożądnie spasowane i uszyte, materiał- tak jak piszą najwyższej jakości, nie ma się do czego przyczepić, no poza jednym. Mogły by być trochę większe okulary, bo na moją czachę się nie mieszczą. Poza tym wszystko O.K.
Sklep jak najbardziej polecam

Bardzo dobry sprzedawca.

Bardzo sprawna i szybka realizacja zamówienia . Towar super
Bardzo dobry

Towar zgodny z opisem , polecam
Bardzo dobry

Raz sprzedawali produkt, ktorego już nie mieli. Ok, zdarza sie.
Kolejny zakup - podali punkt odbioru, którego nie ma. Ale nie czepiam sie, bo pozniej dobrze załatwili przesyłke.
Natomiast duzym kłopotem jest to, ze nie przesłano faktury VAT. Na 2 maile z prosba o fakture nie odpowiadaja, a telefonu nie odbieraja. Czyli nie mam ani paragonu ani faktury za produkt ...
2.67
Dostateczny

Słaba ocena za towar jest dlatego że nikt nie sprawdza towaru który jest wysyłany. Buty które kupiłem mają wadę produkcyjną w wewnątrz buta.
4.00
Dobry

Super, sprawnie a obsługa klienta na piątkę.

Wszystko SUPER
Bardzo dobry

Kolejny raz robiłam zakupy w tym sklepie. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Wszystko na najwyższym poziomie. Polecam
Bardzo dobry

Szybka dostawa towar identyczny jak na zdjęciach wszystko super i naprawdę szybko.
Bardzo dobry

Wszystko w najlepszym porządku :)
Bardzo dobry

Strój jest bardzo solidny i dzieci będą zadowolone. Jest to prawdziwy święty Mikołaj

Thanks
Bardzo dobry

szybka wysyłka, wspaniały kontakt.
Bardzo dobry

brak faktury i nie mozna sie dodzwonic, nikt nie odpowiada na maile z prosba o fakture
3.67

Wszystko super

wszystko super

Bez zarzutu

Witam.
Dostawa i towar jest super, tylko nie dostałam faktury za otrzymany towar.
4.33
Dobry

bardzo szybka i sprawna dostawa, towar bez zarzutu

Wszystko ok.
Bardzo dobry

Towar wysokiej jakości i dostawa szybka .Polecam
Bardzo dobry

szybka fachowa transakcja POLECAM,towar odpowiadający opisowi
Bardzo dobry

Strój Mikołaja wymaga kilku poprawek krawieckich, jest wykonany niedokładne. Brak precyzyjnych opisów towarów na stronie skutkuje niepotrzebnie wydanymi pieniędzmi na dodatkowe akcesoria, które znajdują się w zestawach.
4.00

Polecam

Polecam
Bardzo dobry

Jestem bardzo zadowolona strój Mikołaja naprawdę super bedzie nam sluzyl na lata gorąco polecam.

Jestem zadowolona z zakupu

wszystko szybko i sprawnie
Bardzo dobry

Towar bardzo dobrej jakości i szybkiej dostawy

Profesjonalan obsługa
Bardzo dobry

Dobry towar, błyskawicznie dostarczony.

strojemikolaja.pl opinie klientów

strojemikolaja.pl

Luksusowe stroje Mikołaja

strojemikolaja.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 15.10.2014 r.

Sklep oferuje stroje Mikołaja bardzo wysokiej jakości. W ofercie sklepu są polarowe i welurowe stroje Mikołaja w kilku wersjach, stroje Mikołajki, stroje prawdziwego Świętego Mikołaja, brody i czapki Mikołaja oraz różne akcesoria. Wiele artykułów pochodzi z własnej produkcji sklepu. Asortyment przeznaczony jest dla profesjonalistów oraz wymagających użytkowników indywidualnych. W sklepie dostępne są także ręcznie malowane bombki choinkowe. Klienci mają do dyspozycji duży wybór metod wysyłki.

Kontakt
ul.Olecka 23 lok. 215
04-980 Warszawa
Polska
sklep@strojemikolaja.pl
strojemikolaja.pl

Sprzedawca
Santas, Saints and Co. Sp. z o.o.
Kwadratowa 7/14
05-509 Józefosław
Polska
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000674981
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Rafał Łączyński
Dalsze informacje o systemie opinii Trusted Shops
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z strojemikolaja.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie