strojemikolaja.pl- Logo - Bewertungen

Gültig

mit Käuferschutz

zertifiziert seit: 15.10.2014
aktualisiert am: 25.09.2022
strojemikolaja.pl ist geprüft und zertifiziert nach den Trusted Shops Qualitätskriterien
  • Geprüfte Identität
  • Schutz persönlicher Daten
  • Verständlicher Bestellvorgang

Abgesichert durch den Käuferschutz

Bei strojemikolaja.pl können Sie den Käuferschutz von Trusted Shops nutzen und damit Ihre Einkäufe bis zu 10.000 PLN absichern. Mehr erfahren

zertifiziert seit: 15.10.2014

Abgesichert durch den Käuferschutz

Bewertungen für strojemikolaja.pl

107 verifizierte Bewertungen in den letzten 12 Monaten

1.345 Bewertungen insgesamt
So stellen wir sicher, dass Bewertungen von echten Verbraucher*innen kommen.

Relevanteste positive Erfahrung

24.11.2021
Kupiłem strój super delux. Najwyższa półka i najdroższy na stronie. Niestety ale jest uszyty niedbale, wymiary się nie zgadzają co prawda są to 2-3cm.Ale to dużo. Obsługa Bardzo Bardzo Dobra-Super.Ale niestety ten kto to szyję robi to źle. KRZYWO SKROJONE I USZYTE. Jakość w stosunku do ceny nie idzie w parze.Niestety ale za te pieniądze to powinno być SUPER DELUX jak w opisie a jest tylko DOBRZE

Alle positiven Bewertungen

Relevanteste kritische Erfahrung

16.12.2021
ogólnie towar jakościowo spoko ale rozmiar losowy, zamówiłem za pierwszym razem 1 czapkę i patrzę jest ok mam obwód głowy 60cm rozmiarówka 60-66 wchodzi na ścisk na uszy, mówię jest w miarę ok to zamówiłem 2 inne kolory które nie wchodzą mi na głowę.

Alle kritischen Bewertungen

Bewertungen für strojemikolaja.pl

Filter
 Sortierung Relevanz
vor 5 Tagen
To już nasz drugi strój zakupiony na tej stronie. Stroje są bardzo dobrze wykonane, świetnej jakości i baaardzo realistyczne :) polecam!
vor 2 Tagen
Rewelacja. Przepiękne wykonanie, fajny gatunek materiału. Szczerze polecam
06.09.2022
Szybką dostawą, a strój Mikolaja przepiekny
29.06.2022
Super szybka dostawa, strój bardzo dobrej jakości, wszystko jak w opisie. Polecam !
01.07.2022
24.11.2021
02.12.2021
Rewelacyjny strój. Bardzo dobrze wykonany. Piękne dodatki. W tym stroju dziecko nie rozpozna nawet bliskiej osoby, która się przebierze za Mikołaja. Cudowna peruka, cudowna broda i brwi. Piękne okulary, dzwoneczek. Duży worek na prezenty, z bardzo porządnego, grubego materiału. Zakupiliśmy dużo dodatków, każdy z nich... strzał w dziesiątkę. Polecamy jak najbardziej!
21.12.2021
Bardzo prosta i przejrzysta dla mnie strona, bardzo duży wybór. Znalazłem to czego szukałem w rozsądnej cenie. Kontakt telefoniczny w mojej ocenie perfekcyjny, Pani podpowiedziała rozwiązanie i była przy tym bardzo uprzejma. Dostawa zgodna z terminem, zwrot jednego z artykułów bezproblemowo i szybki zwrot na konto. Szczerze polecam.
16.12.2021
Niestety dostarczono zamówiony towar po czasie. Opłata dodatkowa ok 39zł gwarantowała dostarczenie towaru w sobotę na godz. 14:00. Czekalismy daremnie. I tak musielismy pozyczyć zamawianą część ubioru od przyjaciół. Szkoda. Osobna kwestia to jakieś zadośćuczynienie. z powazaniem Sławomir Pettke, 14.12.2021
13.11.2021
Świetny kontakt. Bardzo duży wybór strojów w różnych rozmiarach i wykonanych z rożnych materiałów. Opcja odbioru osobistego bardzo przydatna - nie kupujemy "kota w worku" bo strój można przymierzyć, zmienić zamówienie dopasowując do potrzeb (rozmiaru), oczekiwań (dodatki) i posiadanych finansów. Polecam.
02.12.2021
Kupowałem u nich praktycznie cały strój tylko brakowało mi odpowiedniego brzucha żeby nie zakładać 2 kurtek pod spód a można mi wierzyć na słowo ten nawet na takim szczypiorku jak ja ten brzuch wygląda idealnie i daje świetny efekt :) super szybka wysyłka towar otrzymałem kolejnego dnia po zakupie :)
06.12.2021
Wspanialy stroj !!! Wszystko w jednym miejscu: ubior, perulki, akcesoria - wszystko czytelne - mozna dowolnie konfigurowac Co najwazniejsze: JAKOSC - moja 6 letnia corka nie rozpoznala taty na balu Mikolajkowym siedzac na kolanach :) Obsluga i wysylka tez na najwyzszym poziomie. POLECAM !!
21.12.2021
Solidnie. Jakie było moje zaskoczenie jak drugiego dnia od zamówienia zapukal do mnie kurier z przesyłką. Nawet nie zdążyłem sprawdzić poczty że zamówienie wysłano tego samego dnia. Gorąco polecam.
21.12.2021
Korzystałem już z tego sklepu kilkukrotnie. Obsługa klienta zawsze na najwyższym poziomie i służy pomocą. Sprzedawane produkty zgodne z opisem. Jestem bardzo zadowolony i polecam ten sklep.
03.11.2021
Zakup oraz wysyłka przebiegła bardzo dobrze wszystko w jak najlepszym porządku . Wszystkie części stroju bardzo dobrze dobrane i z dobrej jakości materiału . Polecam sklep .
17.11.2021
Zadowolona, to mało powiedziane. Rewelacyjnie. Wszystko przebiegło pomyślnie, bardzo profesjonalna, pomocna obsługa. Jak najbardziej polecam.
06.12.2021
Jestem mega zadowolony, duzy worek na prezenty jest tak duzy ze sam sie w nim mieszcze. Czapka cieplutka i fajna, broda naprawde gesta.
14.01.2022
Mikołaj robi zakupy tylko na strojemikolaja.pl :) To już kolejny mój zakup. Jak zawsze szybko, sprawnie i towar najwyższej jakości.
26.12.2021
Każdy Mikołaj bardzo dobrze wygląda w tym stroju niezależnie od postury. Ważne, że można ubrać na swoje ubranie. POLECAM!
03.12.2021
Strój wykonany w bardzo wysokiej jakości. Poza tym bardzo dobrze zapakowany i szybko dostarczony :) Bardzo polecam :)