strojemikolaja.pl- Logo - Bewertungen

Gütesiegel
Gültig

mit Käuferschutz

Zertifiziert seit: 15.10.2014
Das Trusted Shops Gütesiegel zeichnet vertrauenswürdige Onlinehändler aus.
strojemikolaja.pl erfüllt unter anderem folgende Trusted Shops Qualitätskriterien:
  • Geprüfte Identität
  • Verschlüsselte Datenübertragung
  • Verständlicher Bestellvorgang

Trusted Shops Käuferschutz

Dieses Unternehmen bietet den Trusted Shops Käuferschutz für Einkäufe bis 10.000 PLN an. So ist Ihr Einkauf abgesichert.

Digital Trust ist unsere Mission. So funktionieren Bewertungen bei Trusted Shops.

Relevanteste positive Bewertung

28.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Całokształt jest super. Jedynym mankamentem jest broda, która strasznie się sypie i ciężko ją uformować. Lepszym rozwiązaniem dla brzucha byłaby kamizelka. Ta która jest w komplecie jest nie wygodna w noszeniu, tzn. trzeba go mocno podciągnąć do góry aby nie był za nisko. Przy takim rozwiązaniu sznurek na szyi zaczyna bardzo szybko uwierać i ocierać skórę. Jeszcze jedna rzecz, dzwonek bardzo szybko się rozsypał, po pierwszym zleceniu odpadła nam tam główka wewnątrz. Udalo się naprawić we własnym zakresie. Tak poza tym to możemy polecić.

Relevanteste negative Bewertung

10.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Nie mnie oceniać kwestię opłacalności stroju dla firmy jednak trzeba mieć świadomość, że jest on tandetny, dość jednorazowy i wręcz prostacko oszczędny (spodnie długości w zasadzie do kolan a czapka ma - serio! - rozmiar dla dziecka w wieku 5 lat). Najfajniejsze są nakładki na buty a la skórzane - tylko proszę sobie odpowiedzieć na pytanie czy za takie pieniądze jest to najważniejszy element stroju...

Bewertungen für strojemikolaja.pl

Filter
 Sortierung
Relevanz

Jakość produktów

Kupiłam brodę i włosy oraz okulary, worek, laskę i dzwonek Mikołaja. Wszystko w świetnej jakości. Bardzo polecam sklep, szybka wysyłka, wszystko dobrze zapakowane.
01.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Błyskawiczna realizacja zamówienia. Zamówione produkty to pierwsza klasa. Wprowadzić darmową przesyłkę. E-mail z fakturą jest zbyt długi ze względu na regulamin.
23.11.2023

Bardzo pozytywnie

Polecam z czystym sercem. Strój wart swojej ceny. Jakość super wszystkie niezbędne elementy w komplecie. Dzwonek super solidny. Szybka realizacja zamówienia.
04.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Strój Mikołaja spełnił moje oczekiwania. Jest starannie wykonany we wszystkich elementach. Sklep bardzo sprawnie zrealizował moje zamówienie.
11.12.2023
 Verifizierte Bewertung
zamawiałam strój mikołaja przez tel. Pani była bardzo pomocna, przesyłkę otrzymałam na drugi dzień. Oceniam usługę bardzo dobrze.
23.11.2023
 Verifizierte Bewertung
Świetna profesjonalna obsługa nie tylko klientów indywidualnych. Profesjonalne doradztwo. rzeczowa i konkretna komunikacja
17.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Profesjonalna obsługa, świetna jakość sprzedawanych strojów i akcesoriów oraz błyskawiczna dostawa. Gorąco polecam!
 Verifizierte Bewertung
Polecam, szybka wysyłka, zamówione elementy stroju Mikołaja spełniają moje oczekiwania, bardzo dobra jakość.
19.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Szybkość realizacji zamówienia. Co do jakości stroju narazie się nie wypowiem bo nie był jeszcze używany.
27.11.2023
 Verifizierte Bewertung
Rewelacyjna obsługa, przesyłka ekspresowa, strój pięknie zapakowany i bardzo dobrej jakości. Polecamy.
10.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Strój w pełni zgodny z opisem. Robi GENIALNĄ robotę. Wysyłka i dostawa bardzo sprawna. Polecam w 100%!

Świetna jakość !

Świetna jakość wszystkich komponentów. Wielkie Wow. Super strój dla super Mikołaja. Bardzo Polecam
28.11.2023
 Verifizierte Bewertung
Wszystko na najwyższym poziomie -- ekspresowa dostawa, rzeczy wykonane z bardzo dobrego materiału
27.11.2023
 Verifizierte Bewertung
Dostawa w bardzo dobrym stanie, błyskawicznie do mnie dotarła. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.
12.10.2023
 Verifizierte Bewertung
Wszyscy mi polecali i mieli rację, świetna jakość, teraz to ja polecam ponieważ naprawdę warto.
06.12.2023

Article de qualité. Envoi rapide

Envoi très rapide et soigné. Bel article de très bonne qualité. Très satisfait de mon achat.
 Verifizierte Bewertung
profesjonalna obsługa, na wszystkie niewiadome otrzymaliśmy wyczerpujące informacje
JG
Jacek G.
Sława
20.12.2023
 Verifizierte Bewertung
Super polecam sklep , dawno temu kupiłem strój i służy mi do dziś b.dobra jakość
18.12.2023
Bardzo dobrej jakości rzeczy dla Świętego Mikołaja. Jestem bardzo zadowolony
09.11.2023
 Verifizierte Bewertung
Polecam! Szybka wysyłka, produkt wykonany z dbałością o każdy szczegół.