eibabo.pl- Logo - Bewertungen

Gütesiegel
Gültig

mit Käuferschutz

Zertifiziert seit: 15.03.2019
Das Trusted Shops Gütesiegel zeichnet vertrauenswürdige Onlinehändler aus.
eibabo.pl erfüllt unter anderem folgende Trusted Shops Qualitätskriterien:
  • Geprüfte Identität
  • Verschlüsselte Datenübertragung
  • Verständlicher Bestellvorgang

Trusted Shops Käuferschutz

Dieses Unternehmen bietet den Trusted Shops Käuferschutz für Einkäufe bis 10.000 PLN an. So ist Ihr Einkauf abgesichert.

Digital Trust ist unsere Mission. So funktionieren Bewertungen bei Trusted Shops.

Relevanteste positive Bewertung

17.10.2023
 Verifizierte Bewertung
Witam, zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, otrzymaliśmy dokładnie to co zamówiliśmy. Zabrakło mi tylko bezpośredniego kontaktu mailowego do Opiekuna zamówienia, dostałam zdjęcie tej osoby w @, ale nie znalazłam bezpośredniego kontaktu - telefonu, adresu e-mail.

Relevanteste negative Bewertung

08.08.2023
 Verifizierte Bewertung
brak odpowiedzi na wiadomosci mejlowe, obowiazek doplaty-roznice kursowe (na jakiej podstawie?) brak reakcji, wydluzenie czasu realizacji zamowienia.

Bewertungen für eibabo.pl

Filter
Sortierung
Neueste zuerst
24.10.2023
 Verifizierte Bewertung
w ofercie końcówka pneumatyczna żęńska+męska a przyszła tylko męska
Bewertung melden
Antwort von eibabo.pl
25.10.2023
Bardzo nam przykro, jeśli dostawa nie odbyła się zgodnie z oczekiwaniami. Jednak w żadnym momencie nie zgłoszono reklamacji, aby można było sprawdzić status dostawy. Nie ma jednak nieprawidłowej dostawy dla podanego zamówienia. Należy pamiętać, że dane obrazu są często używane wielokrotnie przez producentów dla podobnych artykułów. Opublikowany przez nas numer artykułu producenta jest zawsze istotny dla prawidłowego wyboru zamówienia w sklepie.