eibabo.pl- Logo - Bewertungen

Gütesiegel
Gültig

mit Käuferschutz

Zertifiziert seit: 15.03.2019
Das Trusted Shops Gütesiegel zeichnet vertrauenswürdige Onlinehändler aus.
eibabo.pl erfüllt unter anderem folgende Trusted Shops Qualitätskriterien:
  • Geprüfte Identität
  • Verschlüsselte Datenübertragung
  • Verständlicher Bestellvorgang

Trusted Shops Käuferschutz

Dieses Unternehmen bietet den Trusted Shops Käuferschutz für Einkäufe bis 10.000 PLN an. So ist Ihr Einkauf abgesichert.

Digital Trust ist unsere Mission. So funktionieren Bewertungen bei Trusted Shops.

Relevanteste positive Bewertung

17.10.2023
 Verifizierte Bewertung
Witam, zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, otrzymaliśmy dokładnie to co zamówiliśmy. Zabrakło mi tylko bezpośredniego kontaktu mailowego do Opiekuna zamówienia, dostałam zdjęcie tej osoby w @, ale nie znalazłam bezpośredniego kontaktu - telefonu, adresu e-mail.

Relevanteste negative Bewertung

11.03.2024
 Verifizierte Bewertung
Lepiej sprawdzajcie adresy podczas wysyłki, mimo że na fakturze adresy się zgadzały , podczas wysyłki na liście przewozowym adres był zły i paczka nie dotarła na czas .

Bewertungen für eibabo.pl

Zurücksetzen
11.03.2024

Zły (niepełny) adres wysyłki

12.03.2024
Przepraszamy za opóźnienie. Niestety podany adres dostawy nie został prawidłowo zaakceptowany przez DHL. Z tego powodu dostawa nie była możliwa i paczka została zwrócona. Po dokonaniu zwrotu wysyłka zostanie ponownie uruchomiona ręcznie.
18.04.2023
 Verifizierte Bewertung
Dobre ceny Gira, ale drogie koszty przesyłki (do Polski prawie 80 zł.).
21.11.2023
 Verifizierte Bewertung
Czas realizacji powinien być krótszy
30.05.2023
08.08.2023
 Verifizierte Bewertung
brak odpowiedzi na wiadomosci mejlowe, obowiazek doplaty-roznice kursowe (na jakiej podstawie?) brak reakcji, wydluzenie czasu realizacji zamowienia.
14.08.2023
Dzięki za ocenę. Bazowy kurs wymiany jest podany na fakturze. Płatność musi być dokonana w całości w momencie potwierdzenia zamówienia. W przypadku różnic zamówienie nie może zostać potwierdzone. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.
24.10.2023
 Verifizierte Bewertung
w ofercie końcówka pneumatyczna żęńska+męska a przyszła tylko męska
25.10.2023
Bardzo nam przykro, jeśli dostawa nie odbyła się zgodnie z oczekiwaniami. Jednak w żadnym momencie nie zgłoszono reklamacji, aby można było sprawdzić status dostawy. Nie ma jednak nieprawidłowej dostawy dla podanego zamówienia. Należy pamiętać, że dane obrazu są często używane wielokrotnie przez producentów dla podobnych artykułów. Opublikowany przez nas numer artykułu producenta jest zawsze istotny dla prawidłowego wyboru zamówienia w sklepie.