Certyfikat dla mydwoje.pl

• 4 gwiazdki
    • 3 gwiazdki
    • 2 gwiazdki
    • 1 gwiazdka

Ocena łączna obliczona została na podstawie 366 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 2 026 opinii.

Opinii klientów

25.04.2018 r.
25.04.2018 r.
Skomplikowana strona internetowa w szczególności dla osób początkujących w biurze my Dwoje. dla przykładu ...w wielu przypadkach trzeba wykasować poprzednią swoją korespondencję żeby napisać nową. Powoduje to , że mam wątpliwości czy korespondencja dociera do adresata.
Wyszukiwanie super zawile . dla przykładu: jeśli ustawiłem sobie raz kryteria wyszukiwania to i tak system wraca do 66+..lipa.
2.00
Mierny

21.04.2018 r.
21.04.2018 r.
Menu mogło by być bardziej czytelne.
Dobry

mydwoje.pl odpowiada: 22.04.2018 r.
Szanowny Panie, dziękujemy za przesłanie opinii. Prosimy o wskazówki, które części menu są dla Pana niezrozumiałe. Chętnie pomożemy.

19.04.2018 r.
Oczywiscie korzystalam z biura .Jednak uwazam ze wybrac partnera jest bardzo ciezko.Zdjecie nie jest odzwierciedleniem rzeczywistosci oraz informacje o zyciu prywatnym czasami sa nie prawdziwe.Ale to tylko moja opinia.Nie mialam szczescia i do dzis nie znalazlam partnera .
Oczywiscie otrzymalam od Panstwa mnostwo ofert.Jednak panowie nie byli zainteresowani moja osoba.Bardzo dziekuje za oferty.

19.04.2018 r.
Niestety nie wielka ilosc osob. A te osoby ktore Sa zalogowane to W wiekszosci nie aktywne. Paket do pelnych mozliwosci to calkowita strata pieniedzy. Jednak Test to naprawde dobry pomysl ktory moglby naprawde pomodz w doborze partnera.
2.00
Mierny

18.04.2018 r.
18.04.2018 r.
moim zdaniem każdy z użytkowników powinien zamieścić w swoim profilu zdjęcie, powinno być to obowiązkowe przy rejestracji - często nie wiadomo z kim ma się do czynienia, czy np. mężczyzna, który podaje że ma 26 lat nie jest przypadkiem czterdziesto czy pięćdziesięciolatkiem, który szuka przygody w internecie
Dobry

mydwoje.pl odpowiada: 19.04.2018 r.
W MyDwoje.pl dodanie zdjęcia nie jest obowiązkowe, ale zachęcamy Użytkowników, by to czynili, oferty ze zdjęciem cieszą się większym zainteresowaniem. Wszystkie oferty i zdjęcia są weryfikowane przez pracowników Serwisu. Naszym celem jest prezentowanie wyłącznie prawdziwych ofert osób poszukujących życiowego partnera. Jeżeli zauważy Pani jakieś nieprawidłowości, prosimy o pilny kontakt na biurem.

16.04.2018 r.
Portal wiarygodny, prosty w obsłudze, pozwalający na szybkie wybory, poznanie kandydatów.

16.04.2018 r.
Serwis na przyzwoitym poziomie.

11.04.2018 r.
Nie mam porównania z innymi portalami tego typu, ale ten wydaje się OK, budzi zaufanie. Niestety niewiele jest ofert z regionu, który mnie interesuje, ale to już nie wina portalu...
Dobry

mydwoje.pl odpowiada: 12.04.2018 r.
Szanowna Pani, w Pani profilu, w zakładce „Oferty z wyszukiwania" w chwili obecnej prezentowanych jest 237 ofert spełniających dokładnie wszystkie wyznaczone przez Panią kryteria, również pod względem regionu, który Panią interesuje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami tych ofert i aktywnego nawiązywania nowych znajomości.

11.04.2018 r.
moze dluzszy okres darmowy? zobaczymy jak bedzie
Bardzo dobry

mydwoje.pl odpowiada: 12.04.2018 r.
Szanowny Panie, Serwis MyDwoje ma dla swoich Użytkowników wiele promocji, w których można nawet zdobyć abonament gratis. Z jednej z takich promocji właśnie Pan korzysta. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi w dziale Promocje.

Sympatyczny Portal

10.04.2018 r.
Ofert sporo jednak część użytkowników ni jest skłonna do poznawania nowych osób i jest mało zdecydowana

08.04.2018 r.
08.04.2018 r.
wiarygodny portal i z prawdziwymi ofertami

06.04.2018 r.
Myśl, że tzw. podstawowe informacje powinny być dostępne o każdym kandydacie.

mydwoje.pl odpowiada: 07.04.2018 r.
Dziękujemy za opinię. Oferty zawierają wszystkie znaczące informacje o Użytkowniku. Podstawowe informacje dostępne są już w wersji bez abonamentu. Użytkownicy z wykupioną usługą mogą zapoznać się ze szczegółami Wizytówki, sprawdzić zgodność osobowości, obejrzeć otwarte zdjęcia kandydatów oraz sprawdzić zgodności kryteriów.

06.04.2018 r.
Ogólnie wszystko jest ok ale abonament wydaje mi się zbyt drogi w stosunku do ilości ofert. Bo co z tego, że są jakieś oferty ale wizualnie interesujących osób jest mało. Owszem, nie mają Państwo na to wpływu ale już na to, że jak do kogoś napiszę wiadomość i ta osoba nie może jej odczytać, może nie wie, że może tanio korespondować z 1 kontaktem, no to kicha. Wiadomości trafiają w przestrzeń.

mydwoje.pl odpowiada: 07.04.2018 r.
Obecnie przedstawiamy Panu 83 oferty dokładnie spełniające pańskie kryteria, a wraz z ofertami polecanymi oraz regionalnymi ma Pan wgląd w ponad 700 anonsów. Wysłane wiadomości zawsze docierają na pocztę Użytkownika i każdy może odczytać otrzymaną korespondencję a nawet bez własnego abonamentu może odpowiedzieć na list po załączeniu zdjęcia głównego, więc na zaproszenie jest możliwość odpowiedzi.

Witam.
Mam przyjacielską radę. Portal trzeba przerobić, np. użytkownik musi mieć możliwość zobaczenia swojego profilu. Ponadto jego obsługa powinna być sekwencyjnie zbudowana i prosta w obsłudze. Nadal nie wiem po co potrzebny jest certyfikat. Reszta jest OK.
Pozdrawiam życząc miłego weekendu-u.
W. Łastowiecki
W. Łastowiecki

mydwoje.pl odpowiada: 07.04.2018 r.
Użytkownik może obejrzeć podgląd wizytówki w edycji Profilu. Certyfikat potwierdza zweryfikowanie danych z dowodem osobistym i jest dla wielu osób bardzo ważny. Jest to jednak opcja dobrowolna, za to znaczenie zwiększa zainteresowanie ofertą.

05.04.2018 r.
Zbyt mało odpowiedzi od użytkowników.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 06.04.2018 r.
Szanowny Panie, dziękujemy za opinię. Jest Pan naszym Użytkownikiem bardzo krótko i dopiero od 3 dni korzysta Pan z gratisowego abonamentu. Prosimy dać sobie i nam więcej czasu, pośpiech nie sprzyja uczuciom.

05.04.2018 r.
Ja nie wiem po co tutaj są te wszystkie osoby. Tu nikt nikogo chyba poznać nie chce.
1.00
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 06.04.2018 r.
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię. Widzimy, że z powodzeniem nawiązała Pani kilka kontaktów. Doradzamy jednak aktywną postawę, korzystanie z wykupionego abonamentu, wyjście z inicjatywą i zapraszanie do kontaktu.

04.04.2018 r.
04.04.2018 r.
bez komentarza
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 05.04.2018 r.
Szanowna Pani, jeżeli napotyka Pani na jakiekolwiek trudności powodujące dostateczną ocenę Serwisu, prosimy o bezpośredni kontakt z biurem - chętnie pomożemy.

31.03.2018 r.
31.03.2018 r.
Nie można swobodnie komunikować się.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 01.04.2018 r.
Szanowny Panie, jako Użytkownik abonamentowy może Pan swobodnie komunikować się przez Pocztę MyDwoje oraz Czat MyDwoje. Jeżeli napotyka Pan na jakiekolwiek trudności techniczne prosimy o pilny bezpośredni kontakt na adres biuro@mydwoje.pl chętnie pomożemy. Zachęcamy Pana także do większej własnej aktywności w nawiązywaniu nowych znajomości.

30.03.2018 r.
Portal oceniam bardzo dobrze z jednym zastrzeżeniem. Raporty dzienne mają informacje spóźnione o jedną dobę. Informują na przykład o wiadomościach które zostały już przeczytane poprzedniego dnia...
Dobry

mydwoje.pl odpowiada: 31.03.2018 r.
Dziękujemy za przesłaną opinię. Raport dzienny ma na celu podsumowanie informacji o minionych wydarzeniach dnia poprzedniego na Pańskim koncie MD. Powiadomienia natychmiastowe można ustalić w szczegółowych ustawieniach konta użytkownika.

30.03.2018 r.
Wogole nikt do mnie nie pisze,na innych portalach mam duzo wiadomosci.Pewnie mala ilosc facetow jest ns waszym portalu:( zastanawiam sie nad usunieciem konta;(
1.00
Niedostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 31.03.2018 r.
Jest Pani naszym nowym użytkownikiem zaledwie od 3 dni, w których to nawiązała Pani już kilka kontaktów. Jest to krótki czas aby dokonać pełnej oceny. Normalne jest także, że w serwisie matrymonialnym kontakty są rzadsze, za to być może prowadzić będę do stałego związku, czego Pani życzymy, poznania zaangażowanej osoby w poszukiwania partnera.

29.03.2018 r.
29.03.2018 r.
Witam serdecznie.

Swoją opinię wyraziłem w e-mailu do Państwa. :)

Pozdrawiam,
Patryk
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 30.03.2018 r.
Jak sam Pan słusznie zauważył w mailu kluczowe znaczenie w poszukiwaniach ma aktywność Użytkowników. Podzielamy Pana zdanie i taką postawę promujemy, dlatego Serwis wychodzi naprzeciw zaangażowanym Użytkownikom pragnącym nieodpłatnie przetestować portal, dla takich osób przygotowaliśmy promocje i konkursy, dzięki którym można uzyskać abonament gratis.

26.03.2018 r.
26.03.2018 r.
Niestety,otrzymuję mało ofert ( najczęściej 1 ), a zdarza się, że są te same, co poprzednio.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 27.03.2018 r.
Szanowna Pani, niska liczba ofert dokładnie spełniających wszystkie Pani kryteria wynika z dość ścisłych wytycznych oraz z faktu, że życzy sobie Pani oferty wyłącznie z Bydgoszczy. Ponadto zachęcamy do zapoznania się z Ofertami Regionalnymi, których ma Pani 63, oraz Polecanymi. Usunięcie filtru Bydgoszcz znacząco zwiększy ilość ofert. Doradzamy również filtrowanie ich wg. daty kojarzenia.

Ciekawy portal, jasne zasady

25.03.2018 r.
;) przejrzysty, no i co najważniejsze zero faków

23.03.2018 r.
Powiadomienie dzienne super sprawa. Bardzo podoba mi się to że zdjęcia można odsłaniać tylko wybranym użytkownikom, super sprawa. Pozdrawiam Marek

23.03.2018 r.
Portal pozytywny , bardzo ciekawe i miłe osoby.
Pozdrawiam Wszystkich.

23.03.2018 r.
Nie mam doświadczenia w ocenach tego typu serwisów,bo nigdy z innych nie korzystałem,ale w mojej ocenie serwis działa bardzo dobrze,przynajmniej,jak dla mnie-jest dużo informacji na temat działania tego serwisu,jak się po nim "poruszać",jak odpowiadać na oferty,co w przypadku osób w wieku "niemłodzieżowym"jest przydatne.Poza tym nie jest "nachalny",co w dzisiejszym świecie jest zaletą,punktualny

22.03.2018 r.
22.03.2018 r.
Fajna apka.

Data zamówienia
12.03.2018 r.
21.03.2018 r.
W serwisie funkcjonuje kilka oszustek, naciągających na pieniądze (np. Rose L.) i na kosztowne podróże, oraz kobiet niezrównoważonych psychicznie(np.Maria C98). Czy system może to eliminować i ostrzegać klienta, czy też "ratuj się kto może" ? W sumie , nie jest u Was drogo, ale bezpieczeństwo jest ważne.Pozdrawiam.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 22.03.2018 r.
Szanowny Panie, prosimy pilnie o kontakt w celu zgłoszenia nieuczciwych Użytkowników lub Pana wątpliwości. Oferty weryfikujemy ręcznie i przykładamy do tego dużą wagę. Zgodnie z Regulaminem powinien Pan zgłosić nam zauważone niepokojące zachowania. Wobec nieuczciwych osób zawsze podejmujemy odpowiednie kroki. Prosimy o kontakt na adres biuro@mydwoje.pl.

21.03.2018 r.
niewielka liczba uczestników, nie ma w kim wybierać
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 22.03.2018 r.
Szanowna Pani, w chwili obecnej w swoim profilu ma Pani 102 oferty dokładnie spełniające wszystkie Pani kryteria, ponadto 597 ofert polecanych. Podczas niemal 3-miesięcznego pobytu w Serwisie MyDwoje zawarła Pani wiele znajomości. Zachęcamy do większej własnej aktywności w nawiązywaniu kontaktów wykorzystując posiadany abonament.

20.03.2018 r.
20.03.2018 r.
Portal oceniam bardzo dobrze. Uważam że jest bardzo potrzebny.

19.03.2018 r.
19.03.2018 r.
Wiele kobiet tutaj tylko "wisi",rzadko która się odzywa.Wiem,to nie wina serwisu.Cieszy mnie to,ze nie przedłuzacie członkostwa automatycznie,tylko pozwalacie wybrać klientowi.Ogólnie:dobry

18.03.2018 r.
Irytujące propozycje komentarzy, które ostatnio wprowadzono. Gdyby nie to, to ocena byłaby najwyższa. Nie podoba mi się, że z użytkowników robi się durniów.
Dostateczny

mydwoje.pl odpowiada: 19.03.2018 r.
Szanowny Panie, czy ma Pan na myśli propozycje dotyczące Flirtu MyDwoje? Prosimy o wskazanie co Pana irytuje w tej kwestii. Przypominamy, że wysyłając propozycję kontaktu/wiadomość do Użytkowniczki może Pan wpisać wiadomość od siebie. Flirt jest także oczywiście dobrowolny.

18.03.2018 r.
Wreszcie porządny portal. Reszta to naciągacze bez skrupułów. Szkoda tylko że nie wszyscy mają uwierzytelniony profil i brak wymogu zamieszczenia zdjęcia. Jestem tu krótko i spostrzeżenia mogą być np. po 3 miesiącach.

18.03.2018 r.
Aplikacja jest b. dobra... poznałem ciekawe osoby...

17.03.2018 r.
17.03.2018 r.
odpowiada moim potrzebom

Najlepszy portal.

Data zamówienia
07.03.2018 r.
16.03.2018 r.
Sporo czasu zajęło mi połapanie się w funkcjonowaniu portalu stąd ocena tylko 4 ale może to z racji wieku .
WJ

14.03.2018 r.
14.03.2018 r.
Przydałaby się opcja powiadamiania sms-em o otrzymanej wiadomości od kogoś.
Dobry

mydwoje.pl odpowiada: 15.03.2018 r.
Szanowny Panie, w chwili obecnej takie powiadomienia otrzymuje Pan na adres mailowy podany podczas rejestracji. Planujemy usprawnienie technologiczne, które jeszcze lepiej usprawni tę kwestię.

mydwoje.pl opinie klientów

mydwoje.pl

Ogłoszenia matrymonialne polskie i zagraniczne

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r.

mydwoje.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 14.05.2014 r. MyDwoje.pl to internetowe biuro matrymonialne. Głównym założeniem serwisu jest profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania partnerów na podstawie zgodności osobowości i życiowych wartości w oparciu o psychologiczny Test Doboru Partnerskiego przygotowany przez terapeutę małżeńskiego, Andrzeja Rutowskiego. Serwis wyróżnia dbałość o wiarygodność prezentowanych ofert i wysoka jakość obsługi użytkowników. Przez 8 lat funkcjonowania MyDwoje.pl zarejestrowało się na nim ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki MyDwoje wspólne życie rozpoczęło kilkaset par.

Kontakt
02-672 Warszawa
Polska
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:010955530
Osoba upoważniona do reprezentowania firmy
Katarzyna Bieber
Zapoznaj się z doświadczeniami innych klientów!
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena portalu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z mydwoje.pl.

Obliczanie oceny łącznej
5.0 - 4.5Bardzo dobry
4.5 - 3.5Dobry
3.5 - 2.5Dostateczny
2.5 - 1.5Mierny
1.5 - 1.0Niedostateczny

Wiarygodne opinie klientów zwiększają zaufanie